Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Wstrzelił sobie gwóźdź w brzuch - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 24 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
Wstrzelił sobie gwóźdź w brzuch
Data dodania: 2018-10-26 19:04:55
Wstrzelił sobie gwóźdź w brzuch
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Dzielnicowi z Radomska pomogli mężczyźnie, który podczas prac remontowych wstrzelił sobie gwóźdź w brzuch.

Poszkodowany oraz jego kolega nie znali topografii miasta i zabłądzili. Pomocą posłużyli dzielnicowi, którzy umożliwili rannemu przedostanie się do szpitala przez zatłoczone miasto.

Do zdarzenia doszło 25 października 2018 roku. Około godziny 10.30 dzielnicowi jadąc ulicą Targową w Radomsku zostali zaalarmowani przez kierowcę volvo o nietypowej sytuacji.
. Mężczyzna stwierdził, że jego kolega ma w brzuchu gwóźdź i musi szybko dotrzeć do szpitala.

Niestety przyjezdny kierowca nie potrafił wydostać się z zakorkowanej części miasta. Okazało się, że 42-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego w czasie wykonywania prac budowlanych w domu na terenie gminy Pajęczno nieostrożnie obchodził się z pneumatyczną gwoździarką i wstrzelił sobie w brzuch prawie 4-centymetrowy gwóźdź. Ranny mężczyzna poprosił kolegę o przewiezienie do szpitala w Radomsku.
Zaznaczyć należy, że w czwartki na terenie radomszczańskiego placu targowego odbywa się handel i dlatego występują okresowe utrudnienia w ruchu drogowym. W związku z zaistniałą sytuacją dzielnicowi poinformowali o zdarzeniu dyżurnego Policji i polecili kierującemu Volvo, aby jechał za ich radiowozem. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych szybko i bezpiecznie przepilotowali go do szpitala. Tam o zdarzeniu powiadomili personel medyczny, który natychmiast zaopiekował się 42-latkiem.

lodzka.policja.gov.pl/GW
Tagi: wstrzelił, gwóźdź, w brzuch, Radomsko
Najczęściej czytane
go to top