Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Zderzenie dwóch busów i ciężarówki. DK-1 była zablokowana 2 godziny - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 25 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Zderzenie dwóch busów i ciężarówki. DK-1 była zablokowana 2 godziny
Data dodania: 2018-10-09 13:45:24
Zderzenie dwóch busów i ciężarówki. DK-1 była zablokowana 2 godziny
Źródło zdjęcia: radomsko.policja.gov.pl
Dziś rano miało miejsce zderzenie trzech samochodów - dwóch busów i ciężarówki.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w rejonie skrzyżowania drogi krajowej z ulicą Brzeźnicką w Radomsku. Wypadek miał miejsce wcześnie rano, kiedy to widoczność była znacznie ograniczona z powodu mgły. Jezdnia w kierunku Łodzi była całkowicie zablokowana przez dwie godziny. Policjanci zorganizowali objazdy.
.

Z ustaleń policjantów wynika, że 44–letni mieszkaniec województwa śląskiego, kierujący dostawczym Iveco nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim Mercedesa Sprintera, którego kierujący zatrzymywał się właśnie przed sygnalizacją świetlną.

W wyniku zderzenia pojazdów Iveco uderzyło w naczepę samochodu ciężarowego, zamierzającego kontynuować jazdę, a Mercedes zatrzymał się na barierach energochłonnych.

Zderzenie było na tyle poważne, że aby wydostać 44-latka z samochodu konieczna była pomoc strażaków. Sprawca zdarzenia został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Droga została całkowicie oczyszczona i odblokowana o godzinie 9.30.

radomsko.policja.gov.pl/GW
Tagi: zderzenie, trzech, samochodów, DK-1, Radomsko
go to top