Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. II Radomszczański Bieg Ekstremalny - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 25 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
II Radomszczański Bieg Ekstremalny
Data dodania: 2018-09-30 19:24:36
II Radomszczański Bieg Ekstremalny
Źródło zdjęcia: radomsko.pl
Pierwszy weekend października będzie sportowy. W sobotę 6 października odbędzie się II Radomszczański Bieg Ekstremalny.

Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 10 km. Na trasie biegu terenowego zmierzą się z 20 różnymi przeszkodami. To będzie dla nich prawdziwe wyzwanie. Bieg ekstremalny to nie tylko propagowanie aktywności ruchowej, ale również sprawdzian swoich umiejętności. To jednocześnie walka z własnymi słabościami i rywalizacja oraz chęć współpracy przy pokonywaniu trudności. Organizatorzy chcą po raz kolejny pokazać, że wydarzenie sportowe i aktywność ruchowa może być dobrą zabawą. A skoro tak - to nie mogło zabraknąć wyzwań dla najmłodszych i młodzieży.
. Na nich czekają otwarte biegi z przeszkodami. Dzieci do 10 lat będą miały do pokonania specjalny 400-metrowy odcinek. Natomiast młodzież w wieku 11-18 lat będzie rywalizować na dystansie 1000 metrów. Dzieci i młodzież startują bez opłaty wpisowej.

Z kwestii organizacyjnych należy pamiętać, że rejestracja rozpocznie się o godz. 11.00 w biurze zawodów przy zbiorniku wodnym Wymysłówek. Wpisowe wynosi 50 zł a warunkiem zapisania się na biegi jest przesłanie drogą elektroniczną na adres: mosir@radomsko.pl zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, datę urodzenia uczestnika oraz uiszczenie wpisowego w kasie pływalni MOSiR ul. Leszka Czarnego 22 lub na konto nr 08 1560 0013 2003 6902 5000 0001. Proszę pamiętać, że zapisy na bieg z gwarancją otrzymania wszystkich świadczeń przyjmowane są do 28.09.2018 r. Po tym terminie organizator nie gwarantuje kompletności pakietu startowego osobom.

Tegoroczna edycja tego sportowego wydarzenia będzie wyjątkowa, ponieważ nie zabraknie na niej upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas trwania biegu prowadzona będzie pomoc na rzecz Fundacji „Sprzymierzeni z GROM”, która wspiera byłych żołnierzy jednostek specjalnych, którzy ulegli różnym wypadkom podczas wykonywania działań w kraju i zagranicą oraz ich rodzinom.

radomsko.pl
Tagi: Radomsko, Bieg Ekstremalny
go to top