Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. RAP nie zdobył pucharu Prezesa PZPN - INFO BAI

Źródło zdjęcia: Facebook Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko
Nie powiodło się drużynie RAP Radomsko w finale Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

Radomszczanie w turnieju dla rocznika 2007, U11, zakończyli rywalizację w eliminacjach.
Był to turniej rangi mistrzostw Polski, w którym spotkały się najlepsze zespoły z każdego województwa.
.

Nie udało się wyjść z grupy eliminacyjnej, choć niewiele brakowało.
Najpierw przegrali z FCB Escola Varsovia 1:3, a potem zremisowali z Czwórką Kostrzyń nad Odrą i Calisią Kalisz po 1:1. To nie wystarczyło, żeby awansować do dalszej fazy turnieju.

Zawody wygrało lubińskie Zagłębie, pokonując w finale Calisię Kalisz 5:0. Na miejscu trzecim uplasowały się ex aequo MŁKS Łomża oraz Arka Gdynia.

Łódzki Futboll/AG
Tagi: Radomszczańska_Akademia_Piłkarska_RAP_Radomsko, Puchar_Prezesa_PZPN_Zbigniewa_Bońka,