Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Będą obserwować kierowców z powietrza - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 19 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Będą obserwować kierowców z powietrza
Data dodania: 2018-02-09 11:19:42
Będą obserwować kierowców z powietrza
Źródło zdjęcia: policja.pl
Główne szklaki komunikacyjne biegnące przez teren województwa łódzkiego monitorowane będą z pokładu policyjnego śmigłowca wyposażonego w kamerę.

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę ( 10 i 11 lutego) główne szklaki komunikacyjne biegnące przez teren województwa łódzkiego monitorowane będą z pokładu policyjnego śmigłowca wyposażonego w kamerę. Sygnał z kamer przekazany będzie do policjantów w radiowozach rozlokowanych w róznych newralgicznych punktach gdzie funkcjonariusze zatrzymywać będą kierowców, którzy popełnili wykroczenie.
.

-Takie działania były już prowadzone i sprawdziły się. Najczęściej przyłapani na złamaniu prawa kierujący wypierali się nie widząc wcześniej na trasie podróży radiowozu. Zaskoczenie było tym większe kiedy okazało się, że ich niechlubne wyczyny zarejestrowała kamera podczepiona do śmigłowca. - informują policjanci.

Policjanci zgodnie podkreślają, że najważniejsze jest to, aby kierowcy nauczyli się, że nie warto łamać przepisów. Nie tylko wtedy, kiedy w pobliżu jest drogówka. Wszystko to dla wspólnego bezpieczeństwa.

policja / ES
Tagi: helikopter, kierowcy, obserwacja z powietrza
go to top