Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Jakie zarzuty dla byłej wicedyrektor szpitala w Radomsku? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 20 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Jakie zarzuty dla byłej wicedyrektor szpitala w Radomsku?
Data dodania: 2018-01-30 14:31:29
Jakie zarzuty dla byłej wicedyrektor szpitala w Radomsku?
Źródło zdjęcia: facebook.com/pulsradomska.pl/
Do Prokuratury Rejonowej w Radomsku wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłą wicedyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku Katarzynę Szydłowską-Pazerę.

Jak informuje zastępca prokuratora rejonowego Jacek Bocianowski, pismo, jakie wpłynęło do prokuratury jest bardzo obszerne.

W związku z tym nie mogę na razie zbyt wiele na ten temat powiedzieć. Muszę się zapoznać z dokumentacją. Mogę jedynie potwierdzić, że faktycznie wpłynęło do nas zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
. Zawiadomienie to złożył dyrektor szpitala
– powiedział zastępca prokuratora rejonowego Jacek Bocianowski.

Przypominamy. W pierwszej połowie stycznia 2018 roku dyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku Piotr Kagankiewicz zwolnił z funkcji wicedyrektora placówki do spraw medycznych Katarzynę Szydłowską – Pazerę. To efekt kontroli, którą przeprowadzono z powodu domniemanych nieprawidłowości, których miała dopuścić się była wicedyrektor. Nieprawidłowości te mają dotyczyć kwestii finansowo-organizacyjnych, nie medycznych.
Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko wicedyrektora radomszczańskiego szpitala.

Źródło informacji: pulsradomska.pl/ A.W.
Tagi: Radomsko, szpital, wicedyrektor
go to top