Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 16 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece
Data dodania: 2017-12-05 11:19:29
Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece
Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece Mikołaj, prezenty i wesoła choinka w bibliotece
Źródło zdjęcia: radomsko.pl / MBP Radomsko
W miniony poniedziałek – 4 grudnia 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyła się siódma edycja imprezy czytelniczej pt. „Wesoła choinka”.

„Wesołą choinkę” w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczęto przedstawieniem w wykonaniu przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 6 w Radomsku pt. "Grinch.
. Świąt nie będzie". Młodzi aktorzy urzekli widzów swą grą aktorską, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po zakończeniu spektaklu bibliotekę odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty w postaci książek z bajkami, opowiadaniami i wierszykami.

Punktem kulminacyjnym imprezy było wspólne ubieranie choinek przekazanych organizatorom przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami. Na bożonarodzeniowych drzewkach dzieci zawiesiły własnoręcznie wykonane ozdoby. Efekty pracy przedszkolaków można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku.


radomsko.pl / MG
Tagi: biblioteka, wesoła choinka, Mikołaj, prezenty, Boże Narodzenie
go to top