Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Twój Vincent w DKF-ie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 16 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Twój Vincent w DKF-ie
Data dodania: 2017-11-30 15:12:41
Twój Vincent w DKF-ie
Źródło zdjęcia: MDK Radomsko/
To film, który jest spełnionym marzeniem tak twórców, jak i wielbicieli sztuki i animacji.

„Twój Vincent” - 10 grudnia 2017 roku (niedziela) o godzinie 18.00 w Sali widowiskowej MDK Radomsko. Bilety w cenie 12 zł z kartą DKF, 17 zł normalny, 15 zł ulgowy. Rezerwacja biletów online: na www.
.mdkradomsko.pl lub pod nr tel. 509 144 508.

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

"Twój Vincent" to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie. [opis dystrybutora]

MDK Radomsko/ MG
Tagi: MDK Radomsko, DKF, film, Twój Vincent, Vincent van Gogh
go to top