Radomsko. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Jarmark Wojewódzki po raz ósmy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 01 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Jarmark Wojewódzki po raz ósmy
Data dodania: 2011-09-01 08:35:24
Już w piątek wystartuje impreza pod nazwą Jarmark Wojewódzki Mixer Regionalny Łódzkie 2011.Impreza odbędzie się w Teatrze Wielki w Łodzi. Na godzinę 20.00 zaplanowano koncert pod hasłem „Grzegorz Turnau i Przyjaciele”, który będziemy mogli zobaczyć na telebimie na placu Dąbrowskiego. Na scenie zobaczymy również Dorotę Miśkiewicz, Barbarę Gąsienicę-Giewont, Stanisław Soykę, Andrzeja Sikorowskiego i Zbigniewa Wodeckiego.

Impreza kontynuowana będzie w sobotę i niedzielę na ulicy Piotrkowskiej. Ulica zamieni się w małe targowisko, gdzie będzie można skosztować wytworów regionalnych, ale nie tylko.
. Piotrkowska podzielona zostanie na pięć stref: kulinarną, turystyki i rekreacji, kultury i folkloru, sportu i strefę unijną. Na sobotę zaplanowano pokazy walko, zaś w niedzielę Pietryną przejdzie parada nawiązująca do wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima.

Artyści wystąpią na trzech scenach. Jedna usytuowana będzie na rogu ul. Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego, zaś dwie w pasażach Schillera i Rubinsteina. W sobotę od godz. 17 odbędzie się wieczór rockowy, wystąpią: Samokhin Band, Zakaz Wyprzedzania, Lemon Dog, L.Stadt i Coma. Na niedzielę zaplanowano na godz. 12 występ formacji Happy Old Boys, Freeks, na godz. 14.15 - bębniarzy z Czech. O godzinie 16 ruszy parada uliczna, a zaraz po niej odbędzie się koncert „Najpiękniejsze arie i duety” w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi.
Tagi:
Najczęściej czytane
go to top